Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. Bölüm

Kategori: Bölümler - 559 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. Bölüm

Heyecan kasırgası kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta yayınlanacak olan son bölüme yine Alparslan damga vuracak. Ünal Kaplan ile yaşanan olay tüm dengelerin değişmesine neden olacak. Heyecan dolu yeni bölümü ile Eşkıya Dizisi Salı günü ATV’de

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64.Bölüm Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıkmıştır. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan’nın Ünal’ın ölümüyle ilgili Cia ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceği düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan’ı keyiflendirir. Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir. İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avnin’in ağabeyi Rüstem’in yaşadığının ortaya çıkmasıdır.

Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi… Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. Cia için şimdi sıra ondadır. Ünal kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir. Suzi’nin korumacı tavrı İlyas’a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır. Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında.

İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir. İstihbarattan Serkan Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine ramak kalmıştır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle