Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. Bölüm

Kategori: Bölümler - 525 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. Bölüm
Masada yaşananlar ve herkesin başına buyruk hareket etmesi sonucu artık düşmanları azılı örgüttür. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da artık silah savaşları başlar. Heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm ile bizlerle olacak dizinin yeni bölümü Salı 20’de ATV ekranlarında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti; Masa hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak ödüyordur. Simsar Cemil’e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender’in korktuğu başına gelmiştir. Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Çakırbeyliler yeterince dikkatli olmazlarsa piyasaya sürülen örgütlülerin kurbanı olacaklardır. Hızır’ın ise sabrı taşmaktadır.

Avni’yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehtid eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştı​rabileceği bir adrestir. Ünal’ın derdi de hem Cia tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni’yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir.

Cia ile bir araya gelen Alp ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.
tab:1.Kısım]

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle