Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62.Bölüm

Kategori: Bölümler - 534 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62.Bölüm

Ünal Kaplan’ın ne planladığı ve sadece kendini düşündüğü ortaya çıkacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamı yine nefesleri kesecek bir bölüm ile ekranlara gelecek. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde bizleri neler bekliyor? Hızır yine zor durumda mı kalacak?

 

Eşkıya Dizisi 62.Bölüm Özeti; Planları bozulan Serkan O’na oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar. Avni’nin başı çektiği bir planla İlyas ile birlikte tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır. Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi’nin Amerika’ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile Cia arasındaki bağlantıları çözmektir.

Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan’ın gelişine göz yummuştur. Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur. Ceylan’ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır’a büyük dert olur.

Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle