Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59.Bölüm

Kategori: Bölümler - 1.218 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59.Bölüm

Her hafta bizleri farklı bir serüvene sürükleyen “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” bu hafta da çok konuşlulacak bir bölüm ile bizlerle olacak. Ayşen’in artık yolun sonu gelmiştir ama onun ölümü her şeyi bitirmeyecektir elbette. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile Salı 20’de ATV’de.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59.Bölüm Özeti; İhaneti belgelenen Ayşen, yaptığı yanlışın faturasını ağır öder.Hızır’ın verdiği bu zor karar, elleri en sevdiği insanın ölümüne değen Civciv’in ömrünü bitirir.Hızır evine ve galeriye yerleştirilen dinleme cihazlarından kurtulmak yerine onlardan faydalanmayı seçer.Suzi de bu çözümlemeye yardımcı olabilmek için açığının ne olduğunu merak ettiği Avni’yi ziyaret edecektir.Böylece onu dinleyen düşmanları tuzağına çekebilecektir. Bağlantıları çözebilmek adına Mert’ten ikili oynaması beklenir.

Başına gelenleri zamanında alınmayan önlemlere bağlayan Alparslan’ın kini, öfkesi dinmek bilmez.Ünal Kaplan, Alparslan’ın yaptıklarının bedelini herkese ödetecekleri düşündüğünden endişelidir.Ev ahalisi için yaşananları unutmak hiç de kolay olmayacaktır. Kimsenin bahsetmek istemediği konu özellikle Meryem’i derinden etkiler.CIA son bir şans vermek üzere Ünal ile görüşerek şirkete bağlılığını bildirmesini ister.Acil Ankara’ya çağırılan Davut’un ipini çekmeyi amaçlayan güçler de başarıya ulaşmıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59.Bölüm izle

1.Kısım

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle