Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58.Bölüm

Kategori: Bölümler - 1.651 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58.Bölüm

Salı günlerinin hükümdarı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yine kendi saatinde bizlerle olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde Hızır artık masanın tek sahibi olmaya çalışacak ama bu o kadar da kolay gözükmüyor. İzleyicinin merakla beklediği bölüm yine heyecan dozu yüksek olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle

Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır.CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır.

Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar. Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut’un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır.

Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez.Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan’ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır.Ceylan’a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem’e düşer.Kızı Esra’nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas’ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.

1.Kısım

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle