Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm

Kategori: Bölümler - 8.857 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm

3 Haftalık aranın ardından “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Bu bölümde neler yaşanacak doğrusu çok merak ediyoruz. İzleyici artık bazı şeylerin çözülmesinden yana olduğunu sık sık dile getiriyor ve artık uzun bakışmalar ve yersiz çekişmelerden sıkılmış gözüküyor. 3 Hafta ara sonrası hayliyle iyi bir bölüm bekliyoruz. 54. Bölüm ile ekranlara gelecek olan EDHO’da bakalım neler yaşanacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Özeti; Herkesin dokunulmaz olarak gördüğü Özer artık masada yok ve onun bu yokluğu en çokta CİA’yı kızdıracak gibi gözüküyor. Hızır yaptığı bu hamle ile bu kurumu da karşısına almayı dahi göze almıştır. Hızır artık açık açık bu savaşın içinde yer alacağını göstermek istemiştir.

Tabi bunun o kadar kolay olmayacağı aşikardır ve Özer’in yeri çabucak dolar. Cia onun yerine Ercüment’i koymayı düşünür ve bu onlar için doğru hamle olacak gibi gözüküyor. Peki Hızır bu hamleye nasıl bir cevap verecek? Hızır ile Ünal arasında yeni bir savaş mı olacak yoksa ikisi de uzlaşma yoluna mı gidecek?

Diğer yandan bu zor zamanlardan Hızır’ın en çok yanında olaması beklenen kişi İlyas sıkıntılı zamanlar geçirmektedir. İlyas, Esra’nın yaptıklarından sonra kendini hiç iyi hissetmez ve ağır bir bunalımın içine düşer. İkilinin geleceği nasıl şekillenecek?

1.Kısım

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle