Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.Bölüm

Kategori: Bölümler - 5.964 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.Bölüm

Meryem Uzerli Suzi karakteri ile diziye dahil oluyor. Suzi nasıl bir karakter olacak ve dizide ne kadar süre ile kalacak bunu zaman gösterecek. Ayrıca Suzi kimin için geldi ve kimin peşinde ? Suzi ile Ünal Kaplan arasında nasıl bir bağ var “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” heyecan dolu bir bölüm ile bizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.Bölüm özeti ; Gülmez ile savaş bitti bitmesine ama tehditlerin ardı arkası kesilmiyor. Uzun zamandır ortak bir işte buluşamayan ve masada kaos hakimken kimse iş peşine düşmemiştir ve Hızır bunu değiştirmek için tekrar bir araya gelmeleri gerektiğini söyler. Masa yıpranmıştır ama masada kaos olmasını isteyen birisi vardır oda her zaman olduğu gibi Ünal Kaplan’ın ta kendisidir. Ünal Kaplan ile Suzi arasında nasıl bir bağ var ve Suzi neden Türkiye’ye geldi. Suzi büyü ihtimalle Ünal Kaplan yönetiminde geldi ve hedef Özkan olabilir.

Çakırbeyli ailesi tüm yaşananlardan sonra soluk alacak derken birden ortaya yeni bir durum daha çıkmıştır. Herkes kendi işinin peşinde yürürken aileye yeni bir Çakırbeyli katılacağının olması ailede sevinçle karşılanır. Meryem ile Hızır arasında yaşanan gerilim Meryem’in geri adım atması ile son bulmuş ve eve tekrar huzur gelmiştir ta ki yeni sorunlar baş gösterinceye kadar.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.Bölüm (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.Bölüm"  […]

  2. Victoremuse dedi ki:

    Hello.
    Mod XRumer for BOARDS.
    Mod XRumer for ARTICLES & Joomla-k2.
    Best Regards, SwS.

Findeen.com site ekle site ekle