Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52.Bölüm

Kategori: Bölümler - 4.733 viewsYorum Yazın
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52.Bölüm

Salı günlerinin tartışmasız dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yine kendi gününde bizlerle olacak. Hızır ile Gülmezler arasında yaşanan savaş sona ermiş gözükse de Hızır’ın işi daha bitmemiştir. Özkan ve uzantıları için Hızır tekrar savaş açmak niyetindedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52.Bölüm Özeti; Son Bölümde yaşananlardan ve gelen ölümlerden sonra Gülmezler çetesi bitmiştir ama onun arkasında olan güçler hala devam edecektir. Gülmezler biter ama bu tipler hiç bitmez olduğu için Hızır onların arkasında duranların peşine düşecektir. Elbette onun için ilk yapılması gereken Özkan’ın ölmesidir. Hızır bunun planlarını yaparken Özkan kendini kurtarma peşine düşer. Tek güveneceği adam olarak gördüğü Ünal Kaplan’a giden Özkan elinde olan bilgileri paylaşmak karşısında canının garantisini ister ama Hızır buna karşı çıkacaktır. Ünal ile Hızır bir kez daha karşı karşıya gelecek gibi gözüküyor.

Çakırbeyli ailesinde ise sular biraz olsun durulmuştur artık. Zeyno eve döndükten sonra Meryem’de artık yelkenleri suya indirmiştir. Hızır Ali’nin gelmesi ile araları bozulan Meryem ve Hızır tekrar bir araya gelmeye çok yakındırlar. Meryem tüm yaşananların ardından Hızır’ı bir kez daha affetmiştir artık.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52.Bölüm (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. sapphirePn dedi ki:

  Dieser topic ist einfach unvergleichlich:) Mir ist es interessant.
  sapphirePn

 2. ProgonHoova dedi ki:

  together forward even

 3. InfonSaf dedi ki:

  Quels mots nГ©cessaires… super, la phrase magnifique

 4. Barnypok dedi ki:

  8ktyGM

Findeen.com site ekle site ekle