EDHO 61.Bölüm İzle

Kategori: Bölümler - 731 viewsYorum Yazın
EDHO 61.Bölüm İzle

Salı akşamlarının tartışmasız hükümdarı olan dizimiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine çok önemli bir bölüm ile bizlerle olacak. Aile içinde çıkacak olan iç savaştan kazanan taraf elbette şirket olacak. Meryem ile Alparslan arasında neler yaşanacak. Yeni bölümü ile Eşkıya Dizisi 14 Mart Salı bizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61.Bölüm Özeti; Annesinin ölümünün Meryem’in ellerinden geldiğini öğrenen Alparslan hesaplaşmak üzere soluğu cenaze evinde almıştır. İtiraf etmesi zor olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeyli ailesinin bu yüzleşmeden sonra vereceği tepki merak konusudur.

Davut’un yerine getirilen Serkan görevini kötüye kullanarak örgütlere silah satma peşindedir. Bu yüzden vatanına bağlı bir adam olan Hızır’ın masada söz sahibi olmasına engel olmaya çalışır. Bu süreçte tüm masa üyeleri birbirlerinden habersiz operasyona gönderilir. Serkan’ın isteği üzerine, gerçekleşecek silah ticareti Hızır’dan saklanacaktır. Herkes devletin sınavına tabi tutulduğunu düşündüğünden bu isteğe boyun eğer. Yine dostları tarafından ihanete uğrayan Hızır, arkasından çevrilen işleri öğrenmekte geç kalmaz.

Masasının akıbetini düşünen Ünal ise oyun kurmaktaki yeteneğini bir kere daha kanıtlayacaktır. Çevrilen oyunda Suzi’ye de önemli bir görev düşer. Bu O’nun Çakırbeylilere son yardımı olacaktır belki de… Eşyalarını toplamak için evine giden Esra, İlyas’tan son bir hamle bekler. İsteği, yaşadıkları hayatı terk edip uzaklarda yeni bir hayat kurmaktır. İlyas için ailesini bırakıp gitmek gibi bir durum söz konusu olamaz bu yüzden ayrılık her ne kadar ağır olsa da bu kararının arkasında duracaktır. Diğer yandan ülkesine gönderilmek üzere olan Suzi de geri dönmek için İlyas’ın O’na bir neden vermesini beklemektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Findeen.com site ekle site ekle